Kava su mentorium. STARTUP KLAIPĖDA organizuojamos asmeninės verslo konsultacijos su MVM verslo klubo mentoriaisKiekvieno mėnesio paskutinį antradienį kviečiame į nemokamus susitikimus su verslo klubo MVM mentoriais Klaipėdos viešbutyje „Navalis” (H. Manto g. 23). Susitikimai vyksta tarp 16:00 ir 19:00 val. pagal iš anksto suderintą grafiką (tikslus laikas kiekvienam dalyviui paskiriamas po registracijos).

Pirmojo susitikimo metu dalyvis pristato mentoriams savo verslo idėją bei aktualias problemas. Nustatomi dalyvio poreikiai. Dalinamasi rekomendacijomis. Po susitikimo dalyviui yra parenkamas asmeninis mentorius, jei jis reikalingas.

Norintis patekti į susitikimą dalyvis, privalo užsiregistruoti, trumpai atsakydamas į pateiktus klausimus. Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl į susitikimą gali patekti ne kiekvienas. Ateidamas į susitikimą dalyvis turėtų būti pasiruošęs pristatyti savo verslo idėją (esant poreikiui demonstruoti skaidres, prašome atsinešti kompiuterį). Pristatymui ir aptarimui skirtas laikas – apie 30-60 min.

KAVA SU MENTORIUM. REGISTRACIJA

Sutinku, kad projekto organizatoriai tvarkytų ir analizuotų mano pateiktus duomenis.